Previous events
D'ANDREU VALOR A L'ALCÚDIA
D'ANDREU VALOR A L'ALCÚDIA

Saturday 24 February 19:30

Teatre Casa de la Cultura L'Alcúdia, L'Alcúdia

ÚLTIM CONCERT DE L'ANY D'ANDREU VALOR A GAIANES + SOPAR DE CABASSET
ÚLTIM CONCERT DE L'ANY D'ANDREU VALOR A GAIANES + SOPAR DE CABASSET

Friday 15 December 2023 20:30

CASA DE CULTURA JULIA PÉREZ, Gayanes

D'ANDREU VALOR A ANDRATX (MALLORCA)
D'ANDREU VALOR A ANDRATX (MALLORCA)

Saturday 25 November 2023 20:00

Teatre Municipal "Sa Teulera", Andratx

D'ANDREU VALOR A PALMA (MALLORCA)
D'ANDREU VALOR A PALMA (MALLORCA)

Friday 24 November 2023 19:00

LA SALA DE MÚSICA (CAN BALAGUER), Palma de Mallorca

30 ANYS DEL TAPIS - CONCERT COMMEMORACIÓ AMB ANDREU VALOR I ALTRES ARTISTES
30 ANYS DEL TAPIS - CONCERT COMMEMORACIÓ AMB ANDREU VALOR I ALTRES ARTISTES

Friday 10 November 2023 20:30

CENTRE CULTURAL EL TEULAR, Cocentaina

Andreu Valor a Castelló - Acústics a la Bohemia
Andreu Valor a Castelló - Acústics a la Bohemia

Friday 27 October 2023 20:00

La Bohemia, Castellón de la Plana

Festa Estellés a Crevillent amb Andreu Valor
Festa Estellés a Crevillent amb Andreu Valor

Thursday 26 October 2023 19:30

Salón de Actos Casa Municipal de Cultura "José Candela Lledó", Crevillente

Andreu Valor a l'entrega del Premi l'Alcúdia de Narrativa
Andreu Valor a l'entrega del Premi l'Alcúdia de Narrativa

Sunday 22 October 2023 12:00

Hort de Manus, L'Alcúdia

D'ANDREU VALOR A PEDREGUER
D'ANDREU VALOR A PEDREGUER

Saturday 21 October 2023 19:30

Espai Cultural, Pedreguer

SOLIDARI AMB AFA MURO (ALZHEIMER) - ANDREU VALOR I ARTISTES CONVIDATS/DES
SOLIDARI AMB AFA MURO (ALZHEIMER) - ANDREU VALOR I ARTISTES CONVIDATS/DES

Friday 20 October 2023 22:00

Centre Cultural de la Vila de Muro, Muro d'Alcoi

D'ANDREU VALOR A SANT JOAN D'ALACANT
D'ANDREU VALOR A SANT JOAN D'ALACANT

Sunday 15 October 2023 19:30

Sala Euterpe, San Juan de Alicante

D'ANDREU VALOR A BENIFAIÓ
D'ANDREU VALOR A BENIFAIÓ

Saturday 14 October 2023 19:00

Centro Cultural Enric Valor, Benifayó

D'ANDREU VALOR A VILAFRANCA
D'ANDREU VALOR A VILAFRANCA

Monday 9 October 2023 19:00

TEATRE CARLES PONS (CASA DE CULTURA), Villafranca del Cid

D'ANDREU VALOR A BOCAIRENT
D'ANDREU VALOR A BOCAIRENT

Sunday 8 October 2023 19:00

TEATRE AVENIDA, Bocairente

SIMFÒNIC "BANDAUTÒRIUM" DE LA S.M. L'ARTESANA DE CATARROJA I ANDREU VALOR A CATARROJA
SIMFÒNIC "BANDAUTÒRIUM" DE LA S.M. L'ARTESANA DE CATARROJA I ANDREU VALOR A CATARROJA

Saturday 7 October 2023 19:00

TAC TEATRE AUDITORI DE CATARROJA, Catarroja

D'ANDREU VALOR A ESLIDA
D'ANDREU VALOR A ESLIDA

Friday 6 October 2023 22:30

PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, Eslida

FESTA ESTELLÉS A ONTINYENT AMB CONCERT D'ANDREU VALOR
FESTA ESTELLÉS A ONTINYENT AMB CONCERT D'ANDREU VALOR

Friday 22 September 2023 21:30

CAMÍ DELS CARROS, Ontinyent

D'ANDREU VALOR A SUMACÀRCER
D'ANDREU VALOR A SUMACÀRCER

Saturday 16 September 2023 23:00

Plaça Major, Sumacárcel

D'ANDREU VALOR A EIVISSA
D'ANDREU VALOR A EIVISSA

Friday 15 September 2023 20:00

ESPAI CULTURAL CAN VENTOSA, Ibiza

D'ANDREU VALOR A CABANES
D'ANDREU VALOR A CABANES

Sunday 10 September 2023 12:00

ERMITA D'ALBALAT, Cabanes

About Andreu Valor
"A mamar, tots els versos!" (2024) és un disc compost per onze poemes musicats de Vicent Andrés Estellés que apel·len a creure en la vida, en les utopies i a fer viable allò que en principi és impensable. És un viatge atemporal que l'autor ens proposa i que el cantautor ens aproxima cuidant al detall cada vers, abraçant- los amb una vestimenta sonora que desitja remoure i trontollar la vida de qui l'escolta. El disc vol ser un viatge estilístic amb un epicentre folk-pop-indie que seguirà respectant l'arrel de la cançó d'autor, però s'atreveix a introduir nous conceptes i sonoritats com la família de cordes simfòniques que tanta elegància li aporten a la música.